NLift – holistyczne podejście w medycynie estetycznej

Holistyczne podejście do zdrowia i stylu życia stało się w ostatnim czasie bardzo popularne. Jest to założenie, które mówi o całościowym podejściu do wszystkich aspektów zdrowego stylu życia. Jeśli dbamy o zdrowie – zadbajmy też o ciało i umysł. Holistyczne podejście znalazło również swoje zastosowanie w medycynie estetycznej i pielęgnacji, pozwalając spojrzeć na zabiegi estetyczne z innej perspektywy i wykorzystać najnowsze technologie kosmetyków i urządzeń w celu osiągnięcia doskonałych rezultatów. 

Smart Combination Therapy (SCT) to innowacyjne podejście do medycyny estetycznej, stworzone przez markę Neauvia, które łączy zastosowanie wypełniaczy, urządzenia Zaffiro, kosmeceutyków oraz suplementów w jeden tzw. protokół zabiegowy. Na tej podstawie marka Neauvia skomponowała innowacyjny zabieg NLift, który składa się z dwóch procedur, pielęgnacji profesjonalnymi kosmeceutykami oraz suplementacji. 

Wstępnym etapem zabiegu, podczas pierwszej wizyty w Klinice Dr Stachura jest odpowiednie przygotowanie skóry do całej procedury. Dokładne oczyszczenie skóry z makijażu oraz wszelkich zanieczyszczeń, odbywa się za pomocą kosmeceutyku Neauvia New Born Skin, który przy dokładnym oczyszczaniu, zapewnia jednocześnie ochronę bariery hydrolipidowej skóry. Bioretinol z kwiatów uczepu reguluje proces rogowacenia skóry i wygładza jej teksturę, a kompleks ceramidów pomaga w odbudowie płaszcza ochronnego skóry. Następnym krokiem jest antyoksydacyjny tonik Wake Up Skin przywraca optymalne pH skóry oraz doskonale przygotowuje ją do dalszych etapów zabiegu.

Następnym krokiem jest zastosowanie preparatu biorewitalizującego Neauvia Hydro Deluxe o wyjątkowo wysokim stężeniu kwasu hialuronowego i wzbogaconym w hydroksyapatyt wapnia. Działanie tych składników zapewnia skórze witalność i wygładzenie, dzięki wysokim właściwościom nawilżającym  preparatu.

Ostatnim etapem tej pierwszej części zabiegu jest nałożenie maski Rigen, która posiada unikalną mieszankę aktywnych składników odżywczych i nawilżających, dzięki którym skóra jest stymulowana do szybszej regeneracji. Już 15 minut zastosowania Rigen Mask, skóra twarzy jest wyciszona i widoczny jest efekt liftingu. Dodatkowo do domu pacjent otrzymuje zestaw kosmeceutyków oraz suplementów. 

Następną procedurę, składającą się na całość zabiegu NLift stosuje się na tydzień po pierwszej wizycie w naszej Klinice i ponownie rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia skóry przy użyciu New Born Skin oraz Wake Up Skin. Następnym krokiem jest zastosowanie zabiegu Zaffiro, czyli nieinwazyjnego, bezbolesnego termoliftingu i peelingu wodnego. Do jego przeprowadzenia wykorzystuje się nowoczesne urządzenie, które stopniowo rozgrzewa głębokie warstwy skóry i stymuluje skracanie włókien kolagenowych, odpowiedzialnych za napięcie i ujędrnienie. Jest to tak zwany termolifting, który daje efekt odmłodzenia i rozświetlenia. Zaffiro wykorzystuje światło podczerwone zapewnia remodeling kolagenu, jak i intensywnie pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych. Efektem całego zabiegu jest zagęszczenie, poprawa napięcia i elastyczności skóry. 

Kolejnym krokiem jest zastosowanie indywidualnie dobranego wypełniacza na bazie kwasu hialuronowegoKwasy hialuronowe Neauvia są odporne na energię cieplną, a więc mogą być z powodzeniem stosowane w terapiach z zastosowaniem laserów, fal radiowych i ultradźwięków. 

Ostatnim etapem jest nałożenie regenerującej Maski Rigen, która uspokaja skórę i wspomaga procesy regeneracji. Na sam koniec, aby dopełnić kompleksowe działanie zabiegu NLift, stosuję preparat C-Shot o wysokim stężeniu witaminy C, który skutecznie rewitalizuje naskórek, rozjaśnia go i pobudza produkcję kolagenu. Całość kończy się nałożeniem kremu Ceramide Shield, który dostarcza skórze odpowiedniego nawilżenia, wzmacnia barierę ochronną i dba o zbalansowany mikrobiom skóry. 

Każdemu, kto chce w pełni zachować efekty zastosowanego zabiegu NLift i utrzymać rewitalizację skóry na co dzień, polecamy kosmeceutyki Neauvia do domowego użytku. Są to produkty oparte na naturalnych składnikach, które zostały skomponowane w unikatowy i innowacyjny sposób. Ich działanie jest potwierdzone wieloletnimi, wnikliwymi badaniami, a ich regularne stosowanie zapewnia genialne rezultaty. Również badania kliniczne skuteczności zabiegu NLift dały niesamowite efekty i wyniki. Po 21 dniach nawilżenie skóry u osób po przeprowadzeniu tego zabiegu nawilżenie wzrosło o 45%, elastyczność skóry o 60% a ilość fibroblastów (komórek skóry właściwej, które odpowiadają za syntezę kolagenu) o 101%! Badania wykazały również, że efekty te utrzymywały się bardzo długo. 

Holistyczny charakter procedury NLift polega na stosowaniu składników głęboko odżywczych od wewnątrz jak i od zewnątrz, a także poprzez dopełnienie go podczas codziennej, domowej pielęgnacji. Dzięki temu efekty są widoczne nie tylko po przeprowadzonym zabiegu, ale utrzymują się długofalowo. Zabieg NLift to przede wszystkim głęboka rewitalizacja i odnowa skóry, nawilżenie, dotlenienie, odmłodzenie i efekt bezinwazyjnego liftingu. Polecamy ten zabieg wszystkim, którzy chcą przywrócić utraconą objętość twarzy, wygładzić zmarszczki i kompleksowo zadbać o swój wygląd.