Kontakt

Godziny Otwarcia

  • Poniedziałek – Piątek: 09:00 – 21:00
  • Sobota: 10:00 – 20:00( możliwość wizyty w Klinice po uprzednim kontakcie telefonicznym)
  • Niedziela: nieczynne

Rejestracja telefoniczna

  • Poniedziałek – piątek: 09:00-21:00
  • Sobota: 10:00-14:00

Rejestracja on-line: dostępna całą dobę

Adres

ul. Jagiellońska 87
70-437 Szczecin.

E-mail

recepcja@klinikadrstachura.pl
biuro@klinikadrstachura.pl

Telefon kontaktowy

+48 915 00 10 50
+48 535 35 00 55
+48 574 45 00 05

Kontakt - mediraty finansowanie logo h
Kamila Stachura

Kliknij tutaj aby przejść do Polityki Prywatności.

FAQ — Najczęściej zadawane pytania

Czy zabiegi medycyny estetycznej są bezpieczne?

Tak, wszystkie zabiegi wykonywane są w gabinetach najwyższych standardów, w sterylnych warunkach, przez wykwalifikowanych specjalistów.

Czy trzeba powtarzać zabieg z użyciem kwasu hialuronowego?

Wszystko zależy od tego, czy chcemy utrzymać dotychczasowy efekt. Jeśli tak, wtedy musimy co jakiś czas powtarzać zabieg. Efekty zabiegu z użyciem usieciowanego kwasu hialuronowego utrzymują się od 8 do 18 miesięcy. Natomiast kwas hialuronowy nieusieciowany utrzymuje się znacznie krócej i częściej trzeba powtarzać zabiegi.

Czy są przeciwwskazania do użycia nici liftingujących?

Niestety tak. Zabieg z użyciem nici liftingujących, nie może być wykonany w kilku przypadkach: podczas aktywnych infekcji wirusowych i bakteryjnych, w czasie ciąży i laktacji, kiedy występuje aktywna opryszczka, kiedy mamy zaburzenia krzepnięcia krwi oraz w czasie chorób nowotworowych.

Mam widoczną bliznę, chciałabym się jej pozbyć, czy jest to możliwe?

Oczywiście, wskazaniami do tego typu zabiegów są nieestetyczne blizny, nieprawidłowo zszyte oraz ograniczające ruchomość stawów, ale przede wszystkim dyskomfort psychiczny.

Na czym polega skleroterapia?

Skleroterapia jest to zabieg zamykający powierzchowne zmiany naczyniowe np. żylaki, pajączki. Polega on na wstrzyknięciu do naczynia preparatu, który ma na celu ich zamknięcie i uniemożliwienie w nim przepływu krwi.

Po jakim czasie widać efekty zabiegu z użyciem osocza bogatopłytkowego?

Pierwsze efekty widoczne są już po dwóch tygodniach.

Mój mąż ma problemy z łysieniem, jaki zabieg powinien wybrać?

Jedną z metod leczenia łysienia jest zabieg wykorzystujący autologiczny przeszczep komórek. Podczas zabiegu pacjent jest dawcą oraz biorcą. Zabieg jest bardzo prosty i trwa zazwyczaj do 30 minut. Ten niezwykle prosty i szybki trzyetapowy zabieg pozwala na zapoczątkowanie procesów regeneracyjnych w owłosionej skórze głowy i pozwoli Ci cieszyć się efektami terapii.

Słyszałam o trwałym podkładzie, na czym to polega?

Polega na wprowadzeniu do skóry serum przy użyciu mezoterapii mikroigłowej, dzięki temu serum wnika do głębokich warstw skóry. Po zabiegu skóra jest trwale rozjaśniona oraz ma wyrównany koloryt.

Jaką metodą można zrewitalizować wargi sromowe?

Można to zrobić za pomocą kwasu hialuronowego lub osoczem bogatopłytkowym.

Od dłuższego czasu regularnie ćwiczę. Niestety nie przynosi to żadnych efektów, ponieważ dalej mam “boczki”. Jest jakiś zabieg, który mógłby mi pomóc się ich pozbyć?

Naturalnie. Lipoliza iniekcyjna będzie bardzo dobrym zabiegiem w tym przypadku. Polega on na miejscowym wstrzyknięciu preparatu, odpowiadających za leczenie zatorów tłuszczowych oraz redukcję lipidów we krwi. Substancje podane bezpośrednio do tkanki tłuszczowej za pomocą strzykawki powodują rozpad trójglicerydów po zniszczeniu komórek tłuszczowych. Po rozpadzie komórek tłuszczowych zostają one wydalone z organizmu w wyniku naturalnych procesów metabolicznych.

Czy zabieg z użyciem kwasu hialuronowego boli?

Zazwyczaj jest to szybki, bezbolesny zabieg, do którego używane są praktycznie niewyczuwalne igły. Dużo zależy jednak od indywidualnego progu bólu pacjenta.

Mam nierówny, garbaty nos. Czy można to skorygować przy użyciu kwasu hialuronowego?

Oczywiście. Głębokie wprowadzenie kwasu hialuronowego o dużej gęstości w miejsca tego typu nazywa się wolumetrią twarzy. Można bezoperacyjnie skorygować tę wadę właśnie kwasem hialuronowym.

Ile mililitrów kwasu hialuronowego używa się do wypełnienia ust?

Wszystko zależy od tego, jaki chcemy uzyskać efekt. Jest to indywidualna kwestia pacjenta, którą konsultujemy z nim podczas planowania zabiegu.

Jest możliwość wypełnienia zmarszczek kwasem?

Tak, kwas hialuronowy jest wykorzystywany do wygładzania zmarszczek. Jest to preparat laboratoryjny, w pełni bezpieczny dla pacjenta.

Kiedy widać efekty zabiegu?

Efekty widać od razu po zabiegu, ale na końcowy, najlepszy efekt trzeba poczekać do zejścia opuchlizny.

Czy w ciąży można przechodzić zabieg z kwasem hialuronowym?

Nie, w czasie ciąży i okresu laktacji nie wykonujemy tego typu zabiegów.

Czy można użyć kwasu hialuronowego w celu modelowania brody?

Jak najbardziej, w naszej klinice przeprowadzamy tego typu modelowanie brody z użyciem kwasu hialuronowego. Dzięki tej metodzie jest to zabieg bezinwazyjny.

Kiedy wykonuje się zabiegi wolumetryczne?

Wykonuje się je u osób, które chcą poprawić owal twarzy oraz u osób, które mają ubytki objętościowe, powstałe w wyniku starzenia się skóry.

Co wpływa na wybór preparatu?

Na wybór preparatu wpływa między innymi rodzaj i cel zabiegu, planowana głębokość podania preparatu oraz okolica wykonania zabiegu.