fbpx

Nasze urządzenia zabiegowe

W naszej klinice królują sprzęty na najwyższym światowym poziomie. Nasze urządzenia dają przełomowe i spektakularne rezultaty.

ULTRAFORMER III

Zogniskowana fala ultradźwiękowa (High Intensity Focused Ultrasound – HIFU) jest jedna z najnowocześniejszych technologii medycznych wykorzystywanych w medycynie estetycznej…”

Excel V+ Cutera

Excel V+ z podwójną długością fali 532 nm i 1064 nm wychodzi poza terapię naczyniową. Wszechstronność zastosowania i moc lasera Excel V+ pozwala na terapię większej liczby wskazań niż zapewniały to dotychczasowe…”

VIVACE

FRAKCJONOWANIE MIKROIGŁOWE RF Z TERAPIĄ SKOJARZONĄ LED Mikronakłuwanie, radiofrekwencja (RF) i biostymulacja LED w jednym zabiegu – VIVACE to wyjątkowy…”

Excel HR Cutera

Połączenie wysokiej mocy lasera aleksandrytowego 755 nm i wszechstronnego lasera Nd: YAG 1064 nm z innowacyjnym szafirowym oknem chłodzącym stanowi najbardziej zaawansowane…”

Laser frakcyjny CO2

Firma MedArt®, zastosowała unikatową technologie małej plamki zabiegowej, która wynosi 165 mikronów, dzięki czemu osiągamy doskonałe efekty zabiegowe…”

Plexr

PLEXR jest generatorem plazmy, którą nieraz nazywa się „czwartym stanem skupienia”. Jest to zjonizowany gaz, który umożliwia wytwarzanie łuku elektrycznego pomiędzy igłą PLEXRa i naskórkiem pacjentki. Ten ładunek o wysokiej energii doprowadza do sublimacji wierzchnich warstw skóry – sprawia, że komórki naskórka dosłownie wyparowują…”

Regenera Activa

Regenera Activa jest specjalnie zaprojektowanym systemem wykorzystującym autologiczny przeszczep komórek.…”

LPG Endermologie Alliance

Enderomologia LPG Alliance® to zaawansowane i innowacyjne urządzenie, dzięki któremu prosto i szybko można wymodelować, ujędrnić…”

Laser Genesis

Współczesna technologia dysponuje narzędziami, które skutecznie usuwają defekty urody. Laser Genesis to produkt firmy Cutera, uznawany za największy przełom w…”

Geneo

Geneo to wyjątkowe urządzenie-platforma marki Pollagen pozwalająca uzyskać rezultat odmłodzonej, ujędrnionej i naturalnie wyglądającej skóry. Geneo daje możliwość korzystania z 3 technologii: Oxygeneo, Tripollar RF, Ultrasound…”

Dermapen™️

Urządzenie DERMAPEN™ zostało opracowane do zabiegów medycyny estetycznej.
Zabieg mezoterapii mikroigłowej, do której należy DERMAPEN™ pozwala na głębokie wprowadzenie substancji aktywnych w tkankę skórną. Głównymi zadaniami wszystkich terapii z tej dziedziny jest poprawa elastyczności, napięcia a także jędrności skóry…

HiFu ginekologiczne UltraCare

„HIFU UltraCare ginekologiczne to nieinwazyjny i bezpieczny zabieg skierowany do kobiet w każdym wieku, również tych w okresie około menopauzalnym, borykających się z niedogodnościami związanymi z okolicami intymnymi”.

Dermalux® TRI-WAVE MD

„Fototerapia Dermalux® LED wykorzystuje kombinację różnych długości fal świetlnych dostosowaną do konkretnego przypadku w celu pobudzenia wytwarzania kolagenu i elastyny, poprawy krążenia, redukcji zaczerwieniania i podrażnień”.

Kriolipoliza Clatuu Alpha

„Nadmiar tkanki tłuszczowej w danych obszarach ciała bywa uporczywy i ciężki do zredukowania, mimo stosowania ćwiczeń czy diety. Clatuu Alpha to nieinwazyjny zabieg usuwania tkanki tłuszczowej za pomocą niskiej temperatury. Specjalne chłodzące aplikatory umożliwiają wykonanie zabiegu na dowolnym obszarze ciała”.

Zaffiro

„Zaffiro to nowoczesne urządzenie do nieinwazyjnego thermoliftingu wykonywanego w celu uzyskania efektu odmłodzenia i rozświetlenia skóry. Podczas zabiegu Zaffiro dochodzi do stopniowego i jednolitego rozgrzewania głębokich warstw skóry, stymulując skracanie włókien kolagenowych, odpowiedzialnych za napięcie i ujędrnienie skóry”.

Ginekologiczny laser frakcyjny MedArt LVR

„Ginekologiczny laser frakcyjny MedArt LVR to szybka i skuteczna procedura leczenia miejsc intymnych. Zabieg laserem frakcyjnym poprawia wiotkość pochwy i wzmacnia jej ściany. Zabieg laserowy aktywuje fibroblasty wytwarzające nowy kolagen, wzmacniając, poprawiając miejscowe ukrwienie i sprzyjając efektywnemu nawilżaniu pochwy”.

Icoone® Laser Med 2

„ICOONE laser med 2 to najnowsza wersja urządzenia do masażu mechanicznego światowego lidera w tej dziedzinie. Urządzenie ma zastosowanie stosowanego szczególnie w medycynie estetycznej i kosmetologii. ICOONE laser med. 2 łączy w sobie funkcje masażu podciśnieniowego z stymulacją przy użyciu lasera i światła LED. Połączenie technologii pozwala na bezbolesne i szybkie zabiegi skutkujące usunięciem cellulitu, tłuszczu, czy problemów skórnych”.

Laser Pikosekundowy Enlighten

Enlighten od amerykańskiego lidera na rynku, marki Cutera, to obecnie najnowocześniejszy i najbardziej wszechstronny system laserowy pracujący w technologii pikosekundowej. Ultrakrótkie, pikosekundowe impulsy pozwalają na uzyskanie rezultatów do tej pory nieosiągalnych

Klinika Dr Stachura

Komfort, relaks i bezpieczeństwo

Podczas wizyty w naszej klinice dbamy o Twój komfort i relaks. W związku z tym pod okiem profesjonalnie wyszkolonych kosmetologów możesz poddać się dodatkowo zabiegom z zakresu kosmetologii i kompleksowo zadbać o wygląd.