Kamila Stachura

Specjalista Dermatologii, Lekarz Medycyny Estetycznej
Założycielka Kliniki Dr Stachura

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Staż specjalistyczny odbyła w Klinice Dermatologii i Wenerologii PUM.
Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.
Członkini Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych SLDE oraz European Academy of Dermatology and Venerology (EADV).

Corocznie uczestniczy w najbardziej prestiżowych kongresach medycyny estetycznej na świecie – IMCAS w Paryżu oraz AMWC w Monte Carlo. Bierze również udział w międzynarodowych kongresach z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej w Polsce podczas których wygłasza prelekcje i prowadzi warsztaty praktyczne.

Od wielu lat trener lekarzy w zakresie technik iniekcji kwasu hialuronowego.

Oficjalna ambasadorka marki Neauvia (marka Neauvia, obecna w ponad 70 krajach na całym świecie, jest głównym licencjodawcą Matex Lab: spółki wytwarzającej wypełniacze i kosmeceutyki z siedzibą w Lugano, posiadającej oddziały we Włoszech i w Polsce).
Master trener marki Neauvia, w ramach programu Neauvia Science Academy szkoli lekarzy medycyny estetycznej.

Od wielu lat specjalizuje się w szerokim wachlarzu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz technologii laserowych. Umiejętności zawodowe zdobywała podczas certyfikowanych szkoleń zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Lata doświadczeń pozwoliły na stworzenie własnych programów leczeń, indywidualnie dobieranych dla każdego pacjenta. Własne programy leczenia przygotowywane są zarówno z dziedziny dermatologii jak i medycyny estetycznej. Wykorzystują one najlepsze dostępne techniki leczenia, zaawansowane technologicznie urządzenia (lasery oraz hifu), a także profesjonalne produkty i preparaty.

Prywatnie żona, mama dwójki dzieci. Hobby: podróże, dekoratorstwo wnętrz, sztuka.

Nasz profesjonalny zespół

Dr n. med. Monika Pakosz-Golanowska

specjalista chirurgii ogólnej

Dr hab. n. med. Aneta Cymbaluk-Płoska

specjalista ginekolog położnik

dr n. med. Paweł Brelik

Specjalista ginekolog położnik

Dr Przemysław Czyżyk

Specjalista chirurgii ogólnej, lekarz medycyny estetycznej

Monika Kasprzak

Specjalista pielęgniarstwa operacyjnego

Aneta Stokłosa

Recepcjonistka, mgr fizjoterapii

Nina Manduk-Czyżyk

menedżer Kliniki Dr Stachura

Dr n. med. Monika Pakosz-Golanowska
specjalista chirurgii ogólnej

Dr n. med. Monika Pakosz-Golanowska

Specjalista chirurgii ogólnej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W 2004-2005 odbyła staż podyplomowy w Szpitalu Miejskim. Od 2006 roku podjęła pracę na Oddziale Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej SPWSZ w Szczecinie.

W 2010 roku uzyskała tytuł dr n. med. Praca doktorska pt. „Powikłania po przeszczepieniu wątroby sposobem piggy-back” z wyróżnieniem Summa cum laudae. W 2014r. uzyskała tytuł specjalisty chirurgii ogólnej.

Aktualnie Pani Doktor jest w trakcie specjalizacji z Chirurgii Naczyniowej.

Członkini zespołu transplantacyjnego przeszczepiającego wątroby i nerki.

W Klinice Dr Stachura Pani Dr Monika wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej (żylaki), laseroterapii (laser Cutera V+), nici liftingujących, osocza bogatopłykowego oraz pracuje na urządzeniu ULTRAFORMER III.

Prywatnie, od 17 lat mężatka, mama 16 letniej córki i 9 letniego syna. Hobby: podróże, tenis, bieganie, narty, wspinaczka górska, taniec latynoamerykański, jazda konna.


Dr Przemysław Czyżyk
Specjalista chirurgii ogólnej, lekarz medycyny estetycznej

Dr Przemysław Czyżyk

Specjalista chirurgii ogólnej, lekarz medycyny estetycznej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, studia ukończył w 2006 roku. Będąc w trakcie specjalizacji z zakresu chirurgii ogólnej miał przyjemność prowadzenia zajęć ze studentami polsko oraz anglojęzycznymi na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Zajęcia prowadził w oddziale chirurgii ogólnej oraz transplantacyjnej szczecińskiego szpitala na Pomorzanach. W oddziale tym odbywał szkolenie z zakresu chirurgii ogólnej.

Obecnie na co dzień związany jest z Oddziałem Chirurgii Ogólnej w Szpitalu Powiatowym w Goleniowie oraz prowadzi prywatną praktykę w zakresie Chirurgii Ogólnej oraz Medycyny Estetycznej w Klinice Dr Stachura.

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTL.

W Klinice Dr Stachura Przemysław Czyżyk wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej (żylaki, skleroterapia), laseroterapii (laser Cutera V+, laser frakcyjny Co2 na ciało), nici liftingujących, osocza bogatopłykowego, lipolizy, oraz pracuje na urządzeniu ULTRAFORMER III.

Szczególnym zainteresowaniem pacjentów cieszy się chirurgiczna korekta powiek, którą Doktor regularnie wykonuje w Klinice Dr Stachura.

Prywatnie mąż, tata 3 letniego Krzysia, miłośnik biegania, jazdy na rowerze. Instruktor oraz pasjonat tańców latynoamerykańskich, kizomby oraz tanga.


Dr hab. n. med. Aneta Cymbaluk-Płoska
specjalista ginekolog położnik

Dr hab.n. med. Aneta Cymbaluk – Płoska

Specjalista ginekolog położnik

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej wydziału lekarskiego w Szczecinie. Aktualnie zatrudniona na stanowisku adiunkta w Katedrze i Klinice Ginekologii Operacyjnej i Onkologii Ginekologicznej Dorosłych i Dziewcząt PUM.

Jest  specjalistą w dziedzinie ginekologii i położnictwa (specjalizacja w 2012 roku) oraz z ginekologii onkologicznej (2018).

Otrzymała szereg nagród w tym Nagrodę Rektora PUM. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej. Jest też członkiem Koleżeńskiego Sądu Lekarskiego przy PTGO.

Aktualnie zainteresowania Pani Doktor obejmują również medycynę estetyczną.

W Klinice Dr Stachura Pani Doktor specjalizuje się w zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej.


dr n. med. Paweł Brelik
Paweł Brelik
Specjalista ginekolog położnik

dr n. med. Paweł Brelik

Specjalista ginekolog położnik

Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Od 2001 roku był zatrudniony na stanowisku asystenta w Klinice Rozrodczości i Ginekologii PUM. W latach 2005-2009 pracował i zdobywał doświadczenie zawodowe w Wielkiej Brytanii jako lekarz ginekolog-położnik. W 2006 roku uzyskał Dyplom Królewskiego Towarzystwa Położników i Ginekologów w zakresie planowania rodziny i zdrowia seksualnego oraz akredytację Brytyjskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patologii Szyjki Macicy. W 2007 roku obronił pracę doktorską z zakresu stymulacji jajeczkowania do procedury zapłodnienia pozaustrojowego i uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. W 2010 roku ukończył specjalizację z zakresu położnictwa i ginekologii.

Brał udział w badaniach klinicznych oraz wielu krajowych i zagranicznych kursach doskonalących, w tym z zakresu medycyny estetycznej.


Nina Manduk-Czyżyk
menedżer Kliniki Dr Stachura

Nina Manduk-Czyżyk

Menedżer Kliniki Dr Stachura

Absolwentka International Business Studies. Od 15 lat działa na rynku medycyny komercyjnej specjalizując się w rynku medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej. Na rynku medycznym działa pod marką MediConsult. Specjalizuje się w pozyskiwaniu pacjentów lokalnych i zagranicznych, a także optymalizacji pracy jednostki medycznej, w tym w marketingu medycznym. Entuzjastka idei rozwoju branży poprzez współpracę, współdziałanie i networking. Pomysłodawczyni i inicjatorka I Konferencji Branży Medycyny Komercyjnej i Turystyki Medycznej w Szczecinie. Założycielka i przewodnicząca Klastra Medycznego MediKlaster Szczecin. Członkini elitarnego klubu Business Ladies Szczecin. Właścicielka mediconsult.pl oraz bloga ninamanduk.pl
Prywatnie żona oraz mama 13 letniego Szymka oraz 3 letniego Krzysia. Właścicielka i miłośniczka koni oraz biegania. Interesuje się sztuką oraz zagadnieniami dotyczącymi współczesnych kobiet i ich rozwoju.


Monika Kasprzak
Specjalista pielęgniarstwa operacyjnego

Monika Kasprzak

Specjalista pielęgniarstwa operacyjnego

Absolwentka Liceum Medycznego imienia Tytusa Chałubińskiego w Szczecinie na kierunku pielęgniarstwa. Od ponad 20 lat pracuje jako instrumentariuszka na wieloprofilowym bloku operacyjnym. Ukończyła specjalizację z pielęgniarstwa operacyjnego. Aby rozszerzyć swoją wiedzę, rozpoczęła naukę w szkole kosmetycznej.

Od wielu lat współpracuje z Panią Dr Kamilą Stachurą. W klinice asystuje również przy zabiegach medycyny estetycznej. Wykonuje również zabiegi na twarz i ciało do których należą m.in. laserowa depilacja owłosienia, endermologia oraz radiofrekwencja mikroigłowa RF VIVACE.


Aneta Stokłosa
Recepcjonistka, mgr fizjoterapii

Aneta Stokłosa

Recepcjonistka, mgr fizjoterapii

Pani Aneta jest absolwentką Wydziału Fizjoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu im. M. Kopernika w Toruniu.

Od ponad 30 lat zdobywa doświadczenie zawodowe w licznych placówkach medycznych w Szczecinie. Posiada duży dorobek zawodowy w tym doświadczenie w zarządzaniu ludźmi. Od ponad dziesięciu lat związana jest z medycyną estetyczną.

Obecnie pracuje jako recepcjonistka w Klinice Dr Stachury gdzie zajmuje się przepływem informacji. Do jej obowiązków należą m.in. organizacja pracy recepcji.

W pracy pomaga jej wrodzone, pozytywne nastawienie do świata i życzliwość do ludzi. Każdą wolna chwilę spędza aktywnie, słucha audiobooków i uwielbia podróżować.

Opinie naszych Pacjentów

Dr Stachura pomogła nie tylko mi, lecz również mojej rodzinie. Zaufałam Jej w pełni i nie zawiodłam się. W dzisiejszym, zabieganym świecie, warto mieć miejsce, w którym czujemy się bezpiecznie. Dlatego regularnie odwiedzam Klinikę i korzystam z oferowanych zabiegów, co i Wam, kochani, z czystym sumieniem POLECAM.

Anna H. Niemczynow
pisarka, autorka książek oraz opowiadań

Medycyna Estetyczna Szczecin
2020-09-26T08:37:18+02:00

Anna H. Niemczynow
pisarka, autorka książek oraz opowiadań

Dr Stachura pomogła nie tylko mi, lecz również mojej rodzinie. Zaufałam Jej w pełni i nie zawiodłam się. W dzisiejszym, zabieganym świecie, warto mieć miejsce, w którym czujemy się bezpiecznie. Dlatego regularnie odwiedzam Klinikę i korzystam z oferowanych zabiegów, co i Wam, kochani, z czystym sumieniem POLECAM.
Jestem pacjentką Pani Dr Kamili od zawsze. Pani Doktor to lekarka z klasą, niesamowitą wiedzą oraz bardzo indywidualnym, ciepłym podejściem. Zawsze kiedy tego potrzebuje ma dla mnie czas. Mam do niej ogromne zaufanie.

Iwona Szulc
właścicielka restauracji

Medycyna Estetyczna Szczecin
2020-04-10T21:03:14+02:00

Iwona Szulc
właścicielka restauracji

Jestem pacjentką Pani Dr Kamili od zawsze. Pani Doktor to lekarka z klasą, niesamowitą wiedzą oraz bardzo indywidualnym, ciepłym podejściem. Zawsze kiedy tego potrzebuje ma dla mnie czas. Mam do niej ogromne zaufanie.
Jestem pacjentką Pani Doktor od 5 lat, nie tylko w zakresie zabiegów z medycyny estetycznej, ale również dermatologicznej. Skutecznie wyleczyła bliską mi osobę z paru dolegliwości w tym z trądziku oraz popękanych naczynek (inni lekarze przez lata nie dawali rady). Pani Kamila jest osobą miłą, serdeczną, ale przede wszystkim profesjonalną. W jej obecności zabieg prawie nie boli 🙂 Jestem osobą wymagającą, a Pani Doktor zawsze znajdzie idealne rozwiązanie na moje dolegliwości lub kaprysy. Najważniejsze, że odradza niepotrzebne zabiegi, stosuje tylko te, które rzeczywiście nas upiększają. Polecam z całego serca.

Pani Eliza
branża morska

Medycyna Estetyczna Szczecin
2020-04-10T21:02:15+02:00

Pani Eliza
branża morska

Jestem pacjentką Pani Doktor od 5 lat, nie tylko w zakresie zabiegów z medycyny estetycznej, ale również dermatologicznej. Skutecznie wyleczyła bliską mi osobę z paru dolegliwości w tym z trądziku oraz popękanych naczynek (inni lekarze przez lata nie dawali rady). Pani Kamila jest osobą miłą, serdeczną, ale przede wszystkim profesjonalną. W jej obecności zabieg prawie nie boli 🙂 Jestem osobą wymagającą, a Pani Doktor zawsze znajdzie idealne rozwiązanie na moje dolegliwości lub kaprysy. Najważniejsze, że odradza niepotrzebne zabiegi, stosuje tylko te, które rzeczywiście nas upiększają. Polecam z całego serca.
Jestem pacjentką Pani Dr Stachury od kilku lat. W kwestii poprawy wyglądu i walki z upływającym czasem to właśnie Pani Doktor jest autorytetem ponieważ dobiera zabiegi w taki sposób, że z czasem wyglądam coraz lepiej, a przy tym naturalnie i promiennie. Szczególnie polecam zabieg radiofrekwencji (świetny efekt nawilżający i napinający) oraz laser co2. Oczywiście usta z rąk Pani Doktor „wychodzą” cudownie, ale o tym to wszyscy wiedzą.

Pani Joanna
prawniczka

Medycyna Estetyczna Szczecin
2020-04-10T20:59:32+02:00

Pani Joanna
prawniczka

Jestem pacjentką Pani Dr Stachury od kilku lat. W kwestii poprawy wyglądu i walki z upływającym czasem to właśnie Pani Doktor jest autorytetem ponieważ dobiera zabiegi w taki sposób, że z czasem wyglądam coraz lepiej, a przy tym naturalnie i promiennie. Szczególnie polecam zabieg radiofrekwencji (świetny efekt nawilżający i napinający) oraz laser co2. Oczywiście usta z rąk Pani Doktor „wychodzą” cudownie, ale o tym to wszyscy wiedzą.
0
0
Medycyna Estetyczna Szczecin

Nasza galeria