Zabiegi „bankietowe” – za co kochają je kobiety na całym świecie?

Odpowiedź za jest jedna: za efekty! Zabiegi bankietowe to grupa zabiegów na twarz i ciało, których wykonanie jest szybkie, a efekty – natychmiastowe, ma swoje wierne fanki także wśród naszych Pacjentek i Pacjentów. Procedury te są przyjemne i mają przede wszystkim właściwości oczyszczające skórę, nawilżające ją i pielęgnujące, przywracają cerze blask i zmniejszają widoczność zmarszczek. Niektóre z nich dają efekt napięcia skóry i jej odżywienia, dzięki czemu przed wielkim wyjściem lub ważnym spotkaniem skóra zyskuje efekt glow. 

Ekspresowe i nieinwazyjne procedury kosmetologiczne zwane popularnie „zabiegami bankietowymi” to prawdziwy hit. Jeśli jeszcze nie masz 100% pewności, dlaczego warto korzystać z tego typu procedur, przeczytaj nasz blog i… przekonaj się o efektach na własnej skórze. ?

Do najczęściej wybieranych w naszej Klinice zabiegów należą m.in.

  • Odmładzanie, ujędrnianie i naturalne wygładzenie skóry — Poprzez delikatne złuszczenie martwego naskórka i jednoczesne dotlenienie skóry oraz dostarczenie potrzebnych składników odżywczych skóra natychmiast po zabiegu jest wygładzona i rozświetlona. Nieinwazyjny charakter zabiegu pozwala na wykonanie go w dniu uroczystości, ale jakość i kondycja skóry są wyraźnie lepsze nawet przez kilkanaście dni.
  • Termolifting — skutecznie napina skórę, wygładza drobne zmarszczki, niweluje wiotkość i poprawia owal. Efekt jest prawie natychmiastowy, co szczególnie cieszy osoby, które za kilka dni chcą wyglądać i czuć się lepiej. 
  • System odnowy biologicznej opartej o kosmeceutyki — Zabieg uruchamiający biologiczne procesy odnowy tkanki skórnej na poziomie komórkowym. Łączy efekt delikatnego złuszczania z działaniem odnawiającym. Skoncentrowane kwasy i substancje aktywne przenikają w głąb skóry, przywracając jej odpowiedni poziom nawilżenia, wygładzenia, jędrności i naturalnego glow. 
  • Stymulacja multi mikropęcherzykowa wraz z laserową i światłem LED — wśród zabiegów bankietowych mamy również propozycje zabiegów na ciało. Łączy w sobie funkcje masażu podciśnieniowego ze stymulacją przy użyciu lasera i światła LED. Szybko i bezboleśnie wspomaga usuwanie cellulitu, wyszczupla, wygładza skórę i daje poczucie lekkości. Idealny zabieg przed ważnym wyjściem!
Zabiegi „bankietowe” – za co kochają je kobiety na całym świecie? - ZabiegiBankietowe Foto1

Nazwa tej grupy zabiegów może być myląca, ponieważ na zabiegi bankietowe zawsze jest dobry czas, a regularne ich stosowanie jest sposobem na dobrą kondycję skóry praktykowaną przez wiele gwiazd na całym świecie. Według kosmetologów regularne korzystanie z pielęgnacyjnych zabiegów bankietowych może zdecydowanie opóźnić potrzebę sięgnięcia po bardziej inwazyjne procedury.

To dlatego rosnąca popularność i różnorodność zabiegów bankietowych sprawiły, że tematem kosmetologii i medycyny estetycznej zaczęły interesować się również osoby, które dotychczas podchodziły do tematu z rezerwą. Okazało się bowiem, że te nowoczesne procedury są nie tylko nieinwazyjne, przyjemne, bardzo  skuteczne i… dopasowane do potrzeb praktycznie wszystkich typów skóry, na różnym etapie życia.

Twoja skóra potrzebuje oczyszczenia, nawilżenia, dotlenienia, ujędrnienia, wygładzenia i napięcia? Potrzebujesz relaksu i ukojenia po ciężkim dniu? Oczyść swój umysł i rozpromień skórę podczas przyjemnej sesji zabiegowej.

Zabiegi bankietowe — są idealne, gdy chcemy odświeżyć swój look lub przygotować się na szczególne wyjście są odpowiednie dla osób w każdym wieku. Dobrane indywidualnie w naszych gabinetach do potrzeb skóry dają spektakularne efekty i sprawdzają się nie tylko w sezonie świątecznych i karnawałowych imprez.