Późną jesienią rozkwita Twoje piękno! Poznaj top zabiegi na ten sezon

Z jednej strony tęsknimy za wakacyjnymi klimatami, ale z drugiej – jesienią każdy miesiąc otwiera przed nami nowe możliwości zabiegowe. Ograniczona ekspozycja na słońce, wystarczająco długi czas „do kolejnego sezonu bikini” – to właściwy moment, by zaplanować zabiegi i na maksa wykorzystać jesień do skutecznych terapii na twarz i ciało. Poznajcie nasze polecenia! 

Laserowa nowość w Klinice

Temperatury za oknem spadają, a u nas w Klinice gorąco – wszystko za sprawą nowości! Laser tulowy to hit tegorocznej jesieni. Właśnie ta pora jest idealna, by rozpocząć różnego typu terapie laserowe. Odpoczynek od opalania i upałów, swobodna możliwość wykonania serii zabiegów – jesienią warto postawić na lasery. Komu polecamy laser tulowy? Na pewno osobom, które zmagają się z trądzikiem dorosłym bądź różowatym, bliznami potrądzikowymi czy przebarwieniami (również tymi posłonecznymi). Laser tulowy jako element terapii łączonej to innowacyjna propozycja z zakresu dermatologii estetycznej – dla zdrowej i pięknej skóry! Laser doskonale wygładza, ujednolica, rewitalizuje i wzmacnia skórę – bez okresu rekonwalescencji, dlatego nie wyłącza nas z codziennych czynności. To najsilniejszy i najskuteczniejszy laser na rynku – tej jesieni z pewnością warto poznać go bliżej. 😊

Kosmetologia – zabiegowy must have

Oprócz terapii laserowych jesień jest również bardzo łaskawa, jeśli chodzi o różnego typu procedury kosmetologiczne. Ta pora sprzyja dobrej rekonwalescencji i wykonywaniu całej serii zabiegów. Dziś polecamy Wam mezoterapię mikroigłową. Sekretem skuteczności tego urządzenia jest możliwość bardzo precyzyjnego dotarcia ze składnikami aktywnymi do głębszych warstw skóry. Co więcej, głębokość każdego wkłucia dobierana jest indywidualnie przez eksperta przeprowadzającego zabieg, który może wprowadzić składniki na poziom od 0,5 mm do 2,5 mm! Efektem sesji jest bardziej napięta, wygładzona, elastyczna i zrewitalizowana skóra. Warto wspomnieć również o działaniu długofalowym, ponieważ mezoterapia mikroigłowa świetnie stymuluje fibroblasty odpowiedzialne za produkcję kolagenu i elastyny. W okresie jesiennego uśpienia z przyjemnością stawiamy na pobudzające i dodające energii zabiegi, ponieważ odpowiednio dobrane protokoły pozwolą nam przejść przez trudny okres jesienno-zimowy z dobrze odżywioną, nawilżoną i jędrną skórą.

Czas na peeling? Zadzwoń do kliniki😊

Peelingi ziarniste i enzymatyczne to element pielęgnacji wielu kobiet i bardzo słusznie, bo regularne oczyszczanie twarzy i złuszczanie naskórka jest ważnym elementem utrzymującym skórę w dobrej kondycji. Jednak to możliwości współczesnej kosmetologii również w kwestii peelingów pozwalają nam sięgnąć dużo dalej. O czym mowa? O peelingach chemicznych! To innowacyjne procedury dobierane indywidualnie w zależności od fototypu i potrzeb skóry, których celem jest przyspieszenie odnowy komórkowej. Poziom złuszczenia skóry podczas wykonywania peelingów także dobierany jest do potrzeb danej skóry tak, by zapewnić jej najdłuższy efekt regeneracji, nawilżenia, wyrównania kolorytu i stymulacji do produkcji kolagenu. Po wykonaniu bezbolesnego peelingu skóra staje się wyraźnie gładsza, rozświetlona, odświeżona i zrewitalizowana – po wakacjach taki rytuał z pewnością jej się należy. 😊

Późną jesienią rozkwita Twoje piękno! Poznaj top zabiegi na ten sezon - Foto2 blog

Aby osiągnąć maksymalny efekt, w wielu przypadkach zabieg peelingu chemicznego warto połączyć ze specjalistycznym preparatem depigmentacyjnym i złuszczającym, który dodatkowo wzmacnia efekt redukcji przebarwień i plam pigmentacyjnych. Takie połączenie w formie indywidualnej terapii daje najlepsze rezultaty – warto rozpocząć ten proces już teraz!

Jesień bez wątpienia kusi możliwościami, które daje nam w zakresie medycyny i dermatologii estetycznej oraz kosmetologii. To czas, by wykorzystać potencjał technologii i wiedzy ekspertów, wspólnie z nimi planując dobry czas dla naszej skóry – czas regeneracji, rewitalizacji i odmłodzenia w duchu smart antiaging.