Holistyczna pielęgnacja jesienią – czas na regenerację i #BeautyTreatment!

Jesień – czas pomiędzy upalnym latem a mroźną zimą to idealny moment, aby… rozpieścić ciało i zmysły poprzez nowoczesne rytuały pielęgnacyjne. Jaka powinna być najlepsza jesienna pielęgnacja i jakie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej rekomendujemy Wam właśnie teraz? Zapraszamy do lektury!

Po długim sezonie wakacyjnym bardzo często nasza skóra poddana działaniu promieni słonecznych, słonej wody i innych czynników, traci swoją jędrność i gęstość, staje się przesuszona i mało elastyczna. Jeśli pojawiły się u nas dodatkowe kilogramy, to wejście w dżinsy i jesienny płaszcz dość brutalnie weryfikuje obecny kształt sylwetki. A do tego wszystkiego – u progu jesieni, wcale nie mamy tak wielkiej ochoty na wylewanie siódmych potów na siłowni. Uff… brzmi jak czas na mocną mobilizację, niestety jesienią częściej marzymy raczej o kocu, dobrej książce i kubku gorącej herbaty z miodem… 

Czy da się połączyć relaks z nowoczesnym dbaniem o siebie?

Zdecydowanie tak! Dzisiejsze zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii mają tę przewagę, że z ich pomocą w dość krótkim czasie jesteśmy w stanie uzyskać rewelacyjne efekty zarówno jeśli chodzi o kondycję skóry, jej gładkość, jak również kształt sylwetki. Na jakie zabiegi stawiamy właśnie teraz – w sezonie jesiennym? W tym czasie zdecydowanie królują lasery. Dlaczego? Skóra po zabiegu laserowym nie powinna być eksponowana na słońcu, z tego też powodu jesienią najczęściej zaleca się wykonywanie serii zabiegów laserowych z myślą już o kolejnym sezonie. Jakie typy zabiegów mamy do wyboru?

Gładkość… na zawsze

Epilacja – to jesienią jedno z najgorętszych haseł! Żegnamy niewygodne maszynki do golenia, kremy czy bolesny wosk. Depilacja laserowa to skuteczny i trwały sposób na usunięcie niechcianego owłosienia. Zabiegi powtarzamy w serii co kilka tygodni, dlatego właśnie jesień i zima to najlepszy czas, by wykonać pełną procedurę epilacji. Później wystarczy już tylko jedna sesja utrwalająca w roku. 

Żegnamy rumieńce😊

Terapie laserowe są dziś uważane za najskuteczniejszą metodę w walce z tzw. pajączkami. Z powodzeniem możemy zająć się nimi właśnie teraz! Z pomocą przychodzi nam jeszcze jeden laser, który wykorzystując odpowiednie wiązki światła laserowego, skutecznie obkurcza i zamyka naczynka krwionośne na twarzy i ciele, przynosząc natychmiast widoczną i… trwałą zmianę. Dzięki temu nieestetyczne rumieńce, pojedyncze naczynka, a także przebarwienia będące często niechcianą pamiątką po lecie — mogą zostać zlikwidowane lub zminimalizowane. Skóra zyskuje witalny, zdrowy wygląd – czego można chcieć więcej podczas jesiennej pielęgnacji?

Chcemy odmłodzenia!

I w tym przypadku również do działania jesienią wkraczają technologie laserowe. Gdy skóra traci elastyczność, a zmarszczki stają się dużo bardziej widoczne, wtedy warto sięgnąć po lifting bez skalpela – nieinwazyjny zabieg HIFU. Technologia HIFU w nowatorski sposób działa na głębokie warstwy skóry właściwej i tkanki podskórnej, generując ultradźwięki o wysokiej częstotliwości. Fale stymulują procesy regeneracyjne i ponowne wytwarzanie kolagenu. Po około 2. miesiącach od zabiegu widać najlepsze efekty w postaci wyraźnie odmłodzonej, promiennej i jędrnej skóry. 

Modelujemy ciało… w gabinecie

Po sezonie letnim ciało daje znać, że potrzebuje wzmocnienia, ujędrnienia i nadania mu fajnego kształtu? Na szczęście dziś powrót do formy może być dużo prostszy i szybszy, a to za sprawą rozwoju technologii z zakresu medycyny estetycznej. Jeśli, przygotowując się do zimy, chcemy maksymalnie wzmocnić mięśnie i rewelacyjnie wymodelować ciało. Stymulacja mięśni autorską technologią FMS w nieinwazyjny sposób modeluje sylwetkę, wzmacnia mięśnie i redukuje tkankę tłuszczową? Jedną sesję na brzuch porównać można do wykonania ok… 800 brzuszków! Taki „trening” u progu jesieni to idealny sposób na pobudzenie i wzmocnienie mięśni oraz wymodelowanie sylwetki w precyzyjnie wybranych partiach ciała.

Prawdziwe #selfcare, które promujemy i w które bardzo wierzymy, to jednak nie tylko zabiegi medycyny estetycznej. To też work-life balance, dbanie o dietę, relacje, ukojenie i wyciszenie zmysłów po intensywnym dniu. Nawiązanie lepszej relacji z samą sobą😊 Jesteśmy przekonani, że tylko takie kompleksowe podejście daje 100% efektu – w postaci lepszego samopoczucia, większej energii czy piękniejszej skóry. Dlatego wraz z nadejściem jesieni przygotowaliśmy dla Was wyjątkową BEAUTY OFERTĘ, by szczególnie rozpieścić Was u progu sezonu jesienno-zimowego! Do każdego pakietu zabiegów stymulacji magnetycznej otrzymacie dodatkowo 30-minutowy masaż wybranej części ciała, na który możecie umówić się w dogodnym dla siebie momencie. 😊 Dzięki tej ofercie możecie skorzystać z wielowymiarowej, holistycznej pielęgnacji. Taki plan na jesienną regenerację i relaks to najlepsze, co możemy sobie podarować w tym czasie!

Chcesz poznać szczegóły lub umówić się na spotkanie?

Napisz: recepcja@klinikadrstachura.pl lub zadzwoń:  +48 535 35 00 55, +48 574 45 00 05