Kwas L-polimlekowy — biostymulacja własnego kolagenu 

Kwas L-polimlekowy – związek chemiczny występujący fizjologicznie w organizmie. Zabieg z jego użyciem to silny stymulator produkcji własnego kolagenu, bezpieczny i naturalny, silnie rewitalizujący, eliminujący wiotkość i napinający skórę.

Kwas l-polimlekowy naturalnie pobudza komórki skóry do produkcji kolagenu. Poprawie ulega jej gęstość i elastyczność. Zmarszczki i bruzdy zostają zredukowane, a twarz zyskuje młodzieńczy owal i objętość. Dzięki zabiegowi możliwe jest także wyeliminowanie cellulitu czy poprawa kształtu pośladków. W serii zaleca się wykonanie od 2 do 4 zabiegów powtarzanych co ok. 6 tygodni. Istnieją również przypadki, w których jeden zabieg okazuje się wystarczający.

Efekt pierwszego zabiegu zauważalny jest po 6 tygodniach od jego wykonania. Rezultaty nasilają się przez kolejne pół roku. Po zakończeniu kuracji utrzymują się nawet ok. 2-3 lat. Jeśli po tym czasie Pacjent decyduje się na wykonanie procedury przypominającej, wówczas wymaga ona użycia już mniejszej ilości preparatu.

Zabiegi preparatem kwasu L-polimlekowego przeprowadza:

Kwas L-polimlekowy — biostymulacja własnego kolagenu  - kamila stachura

Dr Kamila Stachura

Specjalista Dermatologii, Lekarz Medycyny Estetycznej