Black Friday 2023 – w tym roku u nas rabaty aż do 45%

W tym roku wybraliśmy procedury dla osób z bardzo różnymi potrzebami skóry, twarzy i ciała. Oto kilka ważnych informacji na temat tegorocznej oferty, a szczegóły rabatów i kolorowe ceny znajdują się tu https://www.klinikadrstachura.pl/cennik/

 1. Zakupione w ofercie Black Friday zabiegi trzeba wykorzystać do końca lutego 2024, ale jeśli jesteś uczestnikiem naszego programu lojalnościowego zyskujesz dodatkowy miesiąc i zakupione teraz zabiegi możesz wykorzystać aż do końca marca 2024 r.
 2. W ofercie Black Friday znalazły się także zabiegi łączone – jesteśmy ich wielkimi fanami i powtarzamy to wielokrotnie: odpowiednia sekwencja różnych działań to prawdziwe wsparcie dla skóry i widoczne efekty. W cenniku zabiegi łączone oznaczone są kolorem pomarańczowym, różowym i turkusowym. Na każdą z tych propozycji mamy rabaty od 30% do 45%. Ci, którzy są naszymi stałymi Pacjentami wiedzą, że robimy to tylko raz w roku…
 3. Konstruując ofertę, opracowaliśmy ją z myślą o osobach w bardzo różnym wieku, których skóra ma różne potrzeby. Zwracamy uwagę na naszą różową cenę wszystkim tym, którzy cenią sobie szczególnie procedury anti-aging i tym, którzy rozpoczynają przygodę z profesjonalnym działaniem zabiegowym w klinice.
 4. Pakiety zabiegów na ciało (kolor pomarańczowy) to intensywne wsparcie aż 12 zabiegów łączonych technologii z rabatem 30%. To propozycja dla tych, którzy chcą podążać zgodnie z trendami profesjonalnego modelowania sylwetki.
 5. Jesteś zainteresowany ofertą Black Friday, ale nie wiesz, który zabieg wybrać – zadzwoń do nas. Na etapie kontaktu z naszą Recepcją uzyskasz wszelkie informacje pozwalające dokonać dobrego wyboru. Czekamy pod nr tel. 535 350 055. Szybką informację uzyskasz kontaktując się z nami także przez wiadomości prywatne na naszym kanale Instagram i Facebook.
 6. Kolory cen przyporządkowane są do poszczególnych zabiegów, z których:
  • pomarańczowy to pakiet łączony zabiegów skoncentrowanych na ciele (obszar, który chcesz wymodelować szczególnie dostanie dzięki niemu solidne wsparcie).
  • turkusowy to dwa połączone ze sobą różne zabiegi, które wykonujesz w odstępie najlepiej jednego tygodnia i to działanie dotyczy twarzy. Efekt nawilżenia, ujędrnienia skóry, wygładzenia zmarszczek i odżywienia to nie wszystkie korzystne efekty zgłaszane najczęściej przez Pacjentki po połączeniu tych zabiegów.
  • różowy to procedura wzmacniająca skórę od środka, holistyczny protokół, który działa na naskórek od wewnątrz, aby odbudować skórę i zapobiegać objawom starzenia się. Elementem procedury jest też pozabiegowa pielęgnacja domowa Kosmeceutykami, które otrzymujesz od nas.
  • niebeski to klasyk w profesjonalnej pielęgnacji skóry. Nazwa w cenniku wielu osobom mówi wszystko, bo to technologia termoliftingu ceniona zarówno jako działanie dające natychmiastowy efekt, jak i element profesjonalnej pielęgnacji skóry, której celem jest ujędrnienie, poprawa owalu twarzy czy wygładzenie zmarszczek.

Wszystkie ceny Black Friday znajdziesz tu https://www.klinikadrstachura.pl/cennik/