Klinika dr Stachura w Szczecinie zatrudni Asystentkę pracującą z lekarzami w gabinecie. 

Praca polega na asystowaniu podczas zabiegów lekarskich i wymagamy doświadczenia w tym zakresie. 

Twoim obowiązkiem będzie asystowanie lekarzowi przy zabiegach medycznych i opieka nad Pacjentkami i Pacjentami w tym m.in. przygotowanie do zabiegów.

Ważna jest dla nas dbałość o stanowisko pracy i odpowiedni kontakt z lekarzami pozwalające na to, aby nasi Pacjenci czuli się na każdym etapie wizyty w klinice bardzo dobrze. 

Nasze oczekiwania to także:

  • doświadczenie w pracy na takim stanowisku,
  • sumienność i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • mile widziane będzie wykształcenie kierunkowe (lub w trakcie nauki) z zakresu pielęgniarstwa czy ratownictwa medycznego.

Jeśli obie strony rekrutacji uznają, że chcą razem pracować, oferujemy działanie w bardzo zgranym, profesjonalnym zespole, dostęp do najnowocześniejszych technologii i produktów wykorzystywanych w medycynie estetycznej, możliwość zdobywania doświadczenia w pracy z najlepszymi.

Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin lub w wymiarze dostosowanym do naszych potrzeb i możliwości drugiej osoby. 

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@klinikadrstachura.pl.

Przesyłane dokumenty muszą zawierać następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.