Festiwal Pielęgnacji Summer Edition – zaczynamy!

Festiwal Pielęgnacji Summer Edition – zaczynamy! - Festiwal coverphoto

Startujemy z letnią edycją naszego Festiwalu Pielęgnacji!

W ramach tej edycji festiwalu m.in.:

  • duża dawka wiedzy eksperckiej i informacji, które pomogą zadbać o kondycję skóry,
  • fakty i mity na temat pielęgnacji i dostępnych na rynku technologii,
  • regularne cykle poradnikowe na temat szczególnej pielęgnacji i wymagań skóry o tej porze roku,
  • wszystko o tym, jak nadać nową formę naszemu ciału,
  • specjalne wakacyjne oferty na procedury, które są znane i lubiane, ale także na nowości w naszej Klinice.

Obserwuj na bieżąco nasze kanały na Facebook i Instagram, a już teraz szukaj różowych cen w naszym cenniku.

A już teraz zwracamy Waszą uwagę na:

  1. Nowość: mikronakłuwanie w połączeniu z egzosomami w procedurach na twarz i szyję. To terapia stymulująca i regenerująca. Kiedy cząstki o mocnych zdolnościach regeneracyjnych zostają wtłoczone w naszą skórę, zyskuje ona kompleksową poprawę: elastyczność, spłycenie drobnych zmarszczek, wygładzenie, ujednolicenie kolorytu czy obkurczenie porów. Cera staje się optymalnie nawilżona i zyskuje upragniony przez wiele Pacjentek blask. Przeczytaj więcej o egzosomach tu: https://www.klinikadrstachura.pl/oferta/egzosomy/
  2. Pakiety technologii, które umiejętnie wykorzystywane w zabiegach na ciało ujędrnią skórę, pozwolą skutecznie walczyć z cellulitem, zredukować tkankę tłuszczową i wymodelować sylwetkę! Pole magnetyczne i siła autorskiej technologii FMS (Skoncentrowana Stymulacja Magnetyczna), dobrze sprawdzają się o tej porze roku, kiedy chcemy odsłonić nasze ciało.
  3. Pakiety technologiczne wykorzystujące falę uderzeniową, czyli rodzaj fali akustycznej o specyficznych właściwościach takich jak wysokie, skokowe ciśnienie wytwarzane w krótkim czasie. Poprzez stymulację tkanek do tworzenia kolagenu wpływa na ujędrnienie skóry i pozwala modelować sylwetkę, zmniejszając podskórną warstwę tłuszczu.
  4. Zabieg bankietowy, który nie tylko jest kołem ratunkowym dla naszej skóry przed ważnym spotkaniem czy wyjazdem, ale wykonywany regularnie jest dobrym sposobem na utrzymanie skóry w doskonałej kondycji. Sprawdź ceny pakietów w cenniku (na różowo ;)), a już teraz przeczytaj więcej o zabiegu.

Bądź na bieżąco! Zapraszamy na nasz kanał na Facebook i Instagram. Pięknego lata!